Nikto z nás nie je schopný zastaviť starnutie,
ale nikto sa nemusí stať starým.

Podmienky členstva

Chcete sa stať členom, členkou Klubu Luna?

Ak áno, čítajte ďalej.

Členom, členkou Klubu Luna sa môžete stať, ak máte 18 rokov a chcete sa za zúčastňovať programov Klubu – Kreatívneho klubu, ale aj Senior Friendly.

Ročné členstvo stojí 48 eur, polročné 25 eur. Seniori 40 eur ročne a 20 eur polročne.

Členovia majú znížené vstupné ako nečlenovia.

Členovia, členky klubu majú prednosť na všetky podujatia pred  nečlenmi klubu.

Členovia, členky klubu budú pravidelne ako prví informovaní o všetkých aktivitách klubu.

Ak nechcete byť členom, členkou klubu a chcete sa zúčastniť klubových akcií len niekedy,

môžete navštevovať  klubové akcie za jednorazové  vstupné, v ktorom je zahrnutý vstup na konkrétne podujatie a občerstvenie – káva, čaj, domáce čerstvé limonády.

Na základe preukazu návštevníka klubu, ktorý Vám radi vystavíme, môžete mať 10. vstup zdarma (okrem kurzov).

Prihlásiť sa môžete osobne na adrese klubu (ul. 29.augusta č. 34), mailom resp. telefonicky.

Tešíme sa na Vás,

Vedenie Klubu Luna